Imprezy firmowe

Planujesz wycieczkę w Beskidy? Warto zadbać o odpowiedni hotel w Beskidach, gdzie będziemy mogli się odpowiednio zrelaksować po wędrówkach. Beskidy mają całe mnóstwo atrakcji do zaoferowania, więc z pewnością nie będziemy się nudzić. W Beskidach znajdą coś dla siebie zarówno miłośnicy aktywnego wypoczynku, jak i błogiego relaksu.

Spis treści:

  • Gdzie w Beskidy z dzieckiem
  • Gdzie w Beskidy na jeden dzień
  • Gdzie w Beskidy jesienią

Gdzie w Beskidy z dzieckiem

Planując relaks w Beskidach z dzieckiem, koniecznie trzeba wybrać odpowiedni hotel, który zapewnia wiele atrakcji dla najmłodszych. Starsze dzieci mogą razem z rodzicami zwiedzać przepiękne tereny Beskidu Wyspowego, a także Beskid Sądecki, Pieniny i Tatry. Sprawdźmy, czy na terenie wybranego hotelu możemy liczyć na menu dziecięce, czy są dodatkowe udogodnienia dla rodziców z dziećmi, miejsca, w których najmłodsi mogą oddać się rozrywce. Planując wyjazd w Beskidy z dzieckiem, warto udać się do Wisły, gdzie znajdziemy sporo aquaparków dla maluchów.

Gdzie w Beskidy na jeden dzień

Chcesz wyjechać w Beskidy na jeden dzień, by odpocząć i pooddychać świeżym powietrzem? Taka krótka wyprawa może mieć także sporo plusów. Jednodniowa wycieczka w Beskidy to dobra okazja do tego, by odwiedzić Gorczański Park Narodowy. Został on utworzony w 1981 roku. Puszcza karpacka jest największym naturalnym skarbem tych gór. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się polany reglowe, które powstały w wyniki tradycyjnej gospodarki pasterskiej. To właśnie w tym parku możemy liczyć na różnorodność drzewostanów, gdzie żyje mnóstwo gatunków ptaków – także tych rzadkich. Wędrówka po gorczańskich szlakach to wspaniała okazja do tego, by odpocząć, podziwiając rozległe widoki m.in. na Tatry.

Gdzie w Beskidy jesienią

Wyjazd w Beskidy to świetny pomysł na wczesną jesień. Są one w znacznej większości łatwe do wędrowania, mają dobrą bazę turystyczną, a dodatkowo możemy liczyć na naprawdę przepiękne widoki. Wrzesień i październik to dobry czas na wypad w Beskidy. Beskidzkie szlaki nabierają wtedy unikatowych barw. Dobrym wyborem będzie Babia Góra, Beskid Żywiecki, Beskid Sądecki, Radziejowa, Luboń Wielki, Beskid Mały, Gorce, Beskid Śląski.