Profesjonalna organizacja imprez w Dobrej

Przed Tobą impreza okolicznościowa do zorganizowania w miejscowości Dobra? Zostaw to nam! Profesjonalnie podejdziemy do tematu i przygotujemy Twoje wymarzone przyjęcie. Weźmiemy na siebie wszelkie obowiązki związane z organizacją imprezy dla grup przyjaciół czy rodziny: menu, światła, muzyka. A to wszystko w naszym ośrodku z bajecznym widokiem na góry! Tak więc rozluźnij się i nie przejmuj, bo teraz my się wszystkim zajmiemy. Twoim zadaniem będzie jedynie dobrze się bawić!

Jakie przyjęcia organizujemy w naszym hotelu?

  • urodziny,
  • stypa,
  • studniówki,
  • półmetki,
  • chrzciny,
  • komunia.

Zajmujemy się organizacją imprez rodzinnych, szkolnych, przyjacielskich, firmowych. Gwarantujemy, że każda z nich – niezależnie od jej charakteru – będzie niezapomnianym wydarzeniem. Chcielibyśmy podkreślić, że nasza oferta jest bardzo elastyczna i chętnie dopasujemy ją do Twoich oczekiwań. Po prostu powiedz nam, czego oczekujesz, a my zrealizujemy Twoją wizję. Już nie możemy się doczekać! Impreza z noclegiem? Jak najbardziej! Z racji tego, iż odbędzie się w hotelu, wszystkim gościom proponujemy komfortowe miejsca noclegowe w naszych przestronnych, czystych pokojach. Wystarczy tylko udać się kilka pięter wyżej o dowolnej godzinie. Bez zamawiania taksówki i marnowania czasu, który przecież możesz przeznaczyć na spanie po przyjęciu!

Kompleksowa organizacja przyjęć w Dobrej

Dobra to wieś w Polsce, położona w województwie małopolskim, w powiecie limanowskim, w gminie Dobra. Jest siedzibą władz gminy. Poprzez swoje położenie jest bardzo popularna wśród turystów z tej i pobliskich części Polski. Znajduje się w Beskidzie Wyspowym pomiędzy najwyższymi jego szczytami: Łopieniem, Ćwilinem i Śnieżnicą. Miejscowość stanowi dobrą bazę wypadową do ich zwiedzania, a to ze względu na obecność turystycznych szlaków pieszych i rowerowych. Na terenie wsi znajduje się restauracja, kościół, muzeum. Zapraszamy klientów mieszkających w Dobrej – zorganizujemy Wam w naszym hotelu najpiękniejsze przyjęcie!

Już nie musisz przejmować się takimi kwestiami, jak wynajem restauracji czy zarezerwowanie pokojów hotelowych na czas imprezy. Zorganizujemy Ci przyjęcie, o jakim nie zapomnisz przez długi, długi czas – a to wszystko w pięknej scenerii Beskidów. Zapraszamy serdecznie do kontaktu!

Kontakt