Perfekcyjna organizacja przyjęć w Jodłowniku od A do Z

Szykuje Ci się impreza okolicznościowa do zorganizowania w miejscowości Jodłownik? Nie przejmuj się, tylko zostaw to profesjonalistom! Przygotujemy Twoje idealne przyjęcie, abyś Ty i Twoi goście mogli spędzić niesamowitą noc. Weźmiemy na siebie wszelkie obowiązki związane z organizacją imprezy dla grup przyjaciół czy rodziny: pyszne jedzenie, klimatyczne światła, dobra muzyka. A to wszystko w naszym hotelu z magicznym widokiem na góry! Tak więc odetchnij głęboko i uśmiechnij się, bo teraz my się wszystkim zajmiemy. Twoim zadaniem będzie jedynie dobrze się bawić!

Jakie przyjęcia organizujemy w naszym ośrodku?

  • urodziny,
  • stypa,
  • studniówki,
  • półmetki,
  • chrzciny,
  • komunia.

Zajmujemy się organizacją imprez rodzinnych, szkolnych, przyjacielskich, firmowych. Zapewniamy, że każda z nich – niezależnie od jej rodzaju – będzie wydarzeniem, które zostanie zapamiętane na długo. Podkreślamy, że nasza oferta jest bardzo elastyczna i możemy ją indywidualnie dopasować do Twoich wymogów. Po prostu powiedz nam, czego oczekujesz, a my zrealizujemy Twoją wizję. Impreza z noclegiem? Jak najbardziej! Prowadzimy także hotel, więc możesz przenocować siebie i swoich gości u nas. Oferujemy wygodne miejsca noclegowe w pokojach o różnej liczebności osób i wielkości. Wystarczy tylko udać się kilka pięter wyżej o dowolnej godzinie. Bez zamawiania taksówki i marnowania czasu, który przecież możesz przeznaczyć na spanie po przyjęciu!

Wszechstronna organizacja imprez w Jodłowniku

Jodłownik to wieś ulokowana w województwie małopolskim, w powiecie limanowskim, w gminie Jodłownik. Nazwa wsi pochodzi prawdopodobnie od szerokich lasów jodłowych, które niegdyś licznie ją obrastały i były jej znakiem rozpoznawczym. Jodłownik położony jest na pograniczu Beskidu Wyspowego i Pogórza Wielickiego, w odległości ok. 3 km od Szczyrzyca. We wsi znajduje się Kościół Narodzenia Najświętszej Marii Panny w Jodłowniku, który został wpisany do rejestru zabytków nieruchomych województwa małopolskiego. Zapraszamy wszystkie osoby mieszkające w Jodłowniku – zorganizujemy Wam w naszym hotelu wymarzone przyjęcie!

Już nie musisz przejmować się takimi kwestiami, jak wynajem restauracji czy zarezerwowanie pokojów hotelowych po imprezie. Zorganizujemy Ci przyjęcie, o jakim nie zapomnisz przez długi, długi czas – a to wszystko w niesamowitym otoczeniu Beskidów. Zapraszamy serdecznie do kontaktu!

Kontakt