Profesjonalna organizacja imprez w Kamienicy

Przed Tobą impreza okolicznościowa do zorganizowania w miejscowości Kamienica? Zostaw to profesjonalistom! Całościowo podejdziemy do tematu i przygotujemy Twoje wymarzone przyjęcie. Przejmiemy od Ciebie wszystkie obowiązki związane z organizacją imprezy dla grup przyjaciół czy rodziny: menu, światła, muzyka. A to wszystko w naszym hotelu z cudownym widokiem na góry! Tak więc rozluźnij się i nie przejmuj, bo teraz my się wszystkim zajmiemy. Twoim zadaniem będzie jedynie dobrze się bawić!

Jakie przyjęcia organizujemy w naszym ośrodku?

  • urodziny,
  • stypa,
  • studniówki,
  • półmetki,
  • chrzciny,
  • komunia.

Zajmujemy się organizacją imprez rodzinnych, szkolnych, przyjacielskich, firmowych. Gwarantujemy, że każda z nich – niezależnie od jej charakteru – będzie wspaniałym wydarzeniem. Chcielibyśmy podkreślić, że nasza oferta jest bardzo elastyczna i możemy indywidualnie dostosować ją do Twoich oczekiwań. Po prostu powiedz nam, czego oczekujesz, a my zrealizujemy Twoją wizję. Impreza z noclegiem? Oczywiście! Z racji tego, że przecież jesteśmy w hotelu, wszystkim gościom proponujemy komfortowe miejsca noclegowe w naszych przestronnych, czystych pokojach. Wystarczy tylko udać się kilka pięter wyżej o dowolnej godzinie w razie zmęczenia. Bez zamawiania taksówki i marnowania czasu, który przecież możesz przeznaczyć już na spanie!

Kompleksowa organizacja przyjęć w Kamienicy

Kamienica to wieś w położona w województwie małopolskim, w powiecie limanowskim, będąca siedzibą gminy Kamienica. Jest zamieszkana przez Białych Górali. Kamienica położona jest między Gorcami, a Beskidem Wyspowym w sąsiedztwie Beskidu Sądeckiego w dolinie rzeki Kamienicy Gorczańskiej. To czyni ją bardzo atrakcyjną bazą wypadową dla turystów. We wsi znajdują się zabytki (zwłaszcza pałac i dworek) oraz szlaki turystyczne o różnym stopniu trudności. Zapraszamy klientów mieszkających w Kamienicy – zorganizujemy Wam w naszym ośrodku przyjęcie, o jakim nawet nie śniliście!

Już nie musisz przejmować się takimi kwestiami, jak wynajem restauracji czy zarezerwowanie pokojów hotelowych na czas imprezy. Zorganizujemy Ci perfekcyjne przyjęcie pod każdy względem – a to wszystko w zachwycającej scenerii Beskidów. Zapraszamy serdecznie do kontaktu!

Kontakt