Wszechstronna organizacja imprez w Laskowej

W Twoich planach znajduje się impreza okolicznościowa do zorganizowania w miejscowości Laskowa? Zostaw to nam, a Ty po prostu się baw! Zajmiemy się zorganizowanem dla Ciebie perfekcyjnego przyjęcia, abyś Ty i Twoi goście mogli spędzić niezapomnianą noc. Weźmiemy na siebie wszelkie obowiązki związane z organizacją imprezy dla grup przyjaciół czy rodziny: znakomite jedzenie, klimatyczne światła, odpowiednia do uroczystości muzyka. A to wszystko w naszym hotelu z jedynym w swoim rodzaju widokiem na góry! Tak więc odetchnij głęboko i uśmiechnij się, bo teraz my się wszystkim zajmiemy!

Jakie przyjęcia organizujemy w naszym ośrodku?

  • urodziny,
  • stypa,
  • studniówki,
  • półmetki,
  • chrzciny,
  • komunia.

Naszym zadaniem jest organizacja imprez rodzinnych, szkolnych, przyjacielskich, firmowych. Zapewniamy, że każda z nich – niezależnie od jej rodzaju – będzie wydarzeniem, które zostanie bardzo dobrze zapamiętane. Podkreślamy, że nasza oferta jest bardzo elastyczna i możemy ją indywidualnie dopasować do Twoich oczekiwań. Po prostu powiedz nam, czego pragniesz w ramach imprezy, a my zrealizujemy Twoją wizję. Impreza z noclegiem? Jak najbardziej! W końcu jesteśmy w hotelu, więc możesz przenocować siebie i swoich gości u nas. Oferujemy wygodne miejsca noclegowe w różnych pod względem wielkości i liczby łóżek pokojach. Zmęczony w trakcie imprezy? Wystarczy jedynie udać się kilka pięter wyżej. Bez zamawiania taksówki i marnowania czasu, który przecież możesz przeznaczyć na spanie po przyjęciu!

Rzetelna organizacja przyjęć w Laskowej

Laskowa to wieś znajdująca się w województwie małopolskim, w powiecie limanowskim, w gminie Laskowa. Jest jedną z większych wsi w gminie. Jest to miejscowość o charakterze turystyczno-wypoczynkowym położona w Beskidzie Wyspowym. We wsi znajdują się liczne obiekty historyczne i zabytki (zwłaszcza dworki, kościoły i cmentarze), szeroko rozbudowana jest infrastruktura turystyczna, a także położone są szlaki turystyczne, które umożliwiają wędrówki z widokiem na najwyższe szczyty Tatr. Zapraszamy wszystkie osoby mieszkające w Laskowej – zorganizujemy Wam w naszym hotelu wymarzone przyjęcie!

Już nie musisz przejmować się takimi kwestiami, jak wynajem restauracji czy zarezerwowanie pokojów hotelowych po imprezie. Zorganizujemy Ci przyjęcie, o jakim nie zapomnisz przez długi, długi czas – a to wszystko w pięknym otoczeniu Beskidów. Zapraszamy serdecznie do kontaktu!

Kontakt