Perfekcyjna organizacja przyjęć w Limanowej

Szykuje Ci się impreza okolicznościowa do zorganizowania w miejscowości Limanowa? Zostaw to nam, a Ty zajmij się innymi sprawami! Przygotujemy dla Ciebie perfekcyjne pod każdym względem przyjęcie, abyś Ty i Twoi goście mogli spędzić niezapomniany czas. Weźmiemy na swoje barki wszelkie obowiązki związane z organizacją imprezy dla grup przyjaciół czy rodziny: jedzenie, oświetlenie czy muzykę. A to wszystko w naszym hotelu z magicznym widokiem na góry! Tak więc rozluźnij się, bo teraz my się wszystkim zajmiemy. Twoim zadaniem będzie jedynie dobrze się bawić!

Jakie przyjęcia organizujemy w naszym hotelu?

  • urodziny,
  • stypa,
  • studniówki,
  • półmetki,
  • chrzciny,
  • komunia.

Specjalizujemy się w organizacji imprez rodzinnych, szkolnych, przyjacielskich, firmowych. Zapewniamy, że każda z nich – niezależnie od jej charakteru – będzie wydarzeniem, które zapadnie w pamięci na długo. Podkreślamy, że nasza oferta jest bardzo elastyczna i możemy ją indywidualnie dopasować do Twoich potrzeb. Po prostu powiedz nam, czego oczekujesz, a my zrealizujemy Twoją wizję. Impreza z noclegiem? Pewnie! Prowadzimy także hotel, więc możesz przenocować siebie i swoich gości w naszych progach. Oferujemy wygodne miejsca noclegowe w pokojach o różnej liczebności osób i powierzchni. Wystarczy tylko udać się kilka pięter wyżej o dowolnej godzinie, gdy dopadnie Cię imprezowe zmęczenie. Bez zamawiania taksówki i marnowania czasu, który przecież możesz przeznaczyć na smaczne spanie!

Wszechstronna organizacja imprez w Limanowej

Limanowa to miasto położone w województwie małopolskim będące siedzibą powiatu limanowskiego oraz gminy wiejskiej Limanowa. Ulokowane w Beskidzie Wyspowym (Pasmo Łososińskie) do 25 km na zachód od Nowego Sącza, w kotlinie górskiej u zbiegu potoków: Mordarka, Jabłoniec i Starowiejskiego. To znakomita baza wypadowa dla turystów – zapewnia to doskonałe połączenie z innymi miastami (także z Krakowem), mnogość zabytków, obecność szlaków turystycznych, a nawet własna stacja narciarska. Zapraszamy wszystkie osoby mieszkające w Limanowej – zorganizujemy Wam w naszym hotelu niezapomniane przyjęcie!

Już nie musisz przejmować się takimi kwestiami, jak wynajem restauracji czy zarezerwowanie pokojów hotelowych po imprezie. Zorganizujemy Ci przyjęcie, o jakim nie zapomnisz na długo – a to wszystko w malowniczym otoczeniu Beskidów. Zapraszamy serdecznie do kontaktu!

Kontakt