Fachowa organizacja przyjęć w Łukowicy

Przed Tobą impreza okolicznościowa do kompletnego zorganizowania w miejscowości Łukowica? Zostaw to nam, a Ty zajmij się innymi obowiązkami! Zorganizujemy dla Ciebie przyjęcie od A do Z, abyś nie musiał mieć niczego na głowie. Weźmiemy na swoje barki wszelkie obowiązki związane z przygotowaniem imprezy dla grup przyjaciół czy rodziny: jedzenie, oświetlenie czy muzykę. A to wszystko w naszym hotelu z przepięknym widokiem na góry! Tak więc rozluźnij się, bo teraz my wszystko przygotujemy. Ty możesz jedynie dobrze się bawić!

Jakie przyjęcia organizujemy w naszym ośrodku?

  • urodziny,
  • stypa,
  • studniówki,
  • półmetki,
  • chrzciny,
  • komunia.

Specjalizujemy się w organizacji imprez rodzinnych, szkolnych, przyjacielskich, firmowych. Gwarantujemy, że każda z nich – niezależnie od jej charakteru – będzie wydarzeniem, które zostanie dobrze zapamiętane. Podkreślamy, że nasza oferta jest bardzo elastyczna i możemy ją indywidualnie dopasować do Twoich wymagań. Po prostu powiedz nam, czego oczekujesz, a my zrealizujemy Twoją wizję. Impreza z noclegiem? Pewnie! W końcu jesteśmy hotelem, więc możesz przenocować siebie i swoich gości. Oferujemy komfortowe miejsca noclegowe w pokojach o różnej liczebności osób i przestronności. Wystarczy tylko udać się kilka pięter wyżej o dowolnej godzinie, gdy dopadnie Cię poimprezowe zmęczenie. Bez zamawiania taksówki i marnowania czasu, który przecież możesz przeznaczyć na smaczne spanie!

Całościowa organizacja imprez w Łukowicy

Łukowica to wieś położona w województwie małopolskim, w powiecie limanowskim, w gminie Łukowica. Łukowica znajduje się w południowo-wschodniej części Beskidu Wyspowego, pomiędzy kulminacjami: Skiełka (749 m), Cisówki (564 m), Pępówki (774 m) i Bąkowca (599 m). Łukowica jako osada należy do prehistorycznych. Znajduje się w niej kilka obiektów wpisanych do rejestru zabytków nieruchomych województwa małopolskiego (zwłaszcza kościoły, parki dworskie, pomniki). Zapraszamy wszystkie osoby mieszkające w Łukowicy – zorganizujemy Wam w naszym hotelu wyjątkowe przyjęcie!

Już nie musisz przejmować się takimi kwestiami, jak wynajem restauracji czy zarezerwowanie pokojów hotelowych na nocleg. Zorganizujemy Ci idealne przyjęcie od A do Z – a to wszystko w malowniczym otoczeniu Beskidów. Zapraszamy serdecznie do kontaktu!

Kontakt