Rzetelna organizacja imprez w Niedźwiedziu

Zbliża Ci się impreza okolicznościowa do zorganizowania w miejscowości Niedźwiedź? Zostaw to nam – profesjonalistom! Kompleksowo podejdziemy do tematu i przygotujemy Twoje wymarzone przyjęcie. Przejmiemy od Ciebie wszystkie obowiązki związane z organizacją imprezy dla grup przyjaciół czy rodziny, takie jak menu, światła czy muzyka. A to wszystko w naszym hotelu z niezwykłym widokiem na góry! Tak więc rozluźnij się i nie przejmuj, bo teraz my się wszystkim zajmiemy. Twoim obowiązkiem będzie jedynie dobra zabawa!

Jakie przyjęcia organizujemy w naszym ośrodku?

  • urodziny,
  • stypa,
  • studniówki,
  • półmetki,
  • chrzciny,
  • komunia.

Zajmujemy się organizacją imprez rodzinnych, szkolnych, przyjacielskich, firmowych. Dajemy słowo, że każda z nich – niezależnie od jej charakteru – będzie niepowtarzalnym wydarzeniem. Chcielibyśmy podkreślić, że nasza oferta jest bardzo elastyczna i możemy indywidualnie dostosować ją do Twoich wymogów. Po prostu powiedz nam, czego oczekujesz, a my zrealizujemy Twoją wizję. Impreza z noclegiem? Oczywiście! Z racji tego, że przecież jesteśmy w hotelu, wszystkim gościom proponujemy komfortowe miejsca noclegowe w naszych przestronnych, ładnych pokojach. Wystarczy tylko udać się kilka pięter wyżej o dowolnej godzinie w razie zmęczenia. Bez zamawiania taksówki i marnowania czasu, który przecież możesz przeznaczyć już na spanie!

Kompleksowa organizacja przyjęć w Niedźwiedziu

Niedźwiedź to wieś w położona w województwie małopolskim, w powiecie limanowskim, będąca siedzibą gminy Niedźwiedź. Niedźwiedź jest wsią letniskową położoną w Gorcach, w dolinie potoku Porębianka pomiędzy wzniesieniami Potaczkowej (746 m n.p.m.) i Witowa (723 lub 720 m n.p.m.). W Niedźwiedziu znajdują się też liczne zabytki o tematyce sakralnej, wieża, domy podcieniowe oraz pomnik Władysława Orkana (przeniesiony z Nowego Targu). Zapraszamy klientów mieszkających w Niedźwiedziu – zorganizujemy Wam w naszym ośrodku przyjęcie, o jakim nawet nie marzyliście!

Już nie musisz przejmować się takimi kwestiami, jak wynajem restauracji czy zarezerwowanie pokojów hotelowych na czas imprezy. Zorganizujemy Ci perfekcyjne przyjęcie pod każdy względem – a to wszystko w bajecznej scenerii Beskidów. Zapraszamy serdecznie do kontaktu!

Kontakt