Całościowa organizacja przyjęć w Słopnicach

W swoich planach masz imprezę okolicznościową do zorganizowania w miejscowości Słopnice? Zostaw to nam, a Ty zajmij się innymi obowiązkami! Zajmiemy się profesjonalną organizacją przyjęcia dla Ciebie, abyś Ty i Twoi goście mogli spędzić niezapomnianą noc. Weźmiemy na siebie wszelkie obowiązki związane z organizacją imprezy dla grup przyjaciół czy rodziny: wyborne jedzenie, klimatyczne oświetlenie, odpowiednia do uroczystości muzyka. A to wszystko w naszym hotelu z jedynym w swoim rodzaju widokiem na góry! Tak więc odetchnij głęboko i uśmiechnij się, bo teraz my się wszystkim zajmiemy!

Jakie przyjęcia organizujemy w naszym hotelu?

  • urodziny,
  • stypa,
  • studniówki,
  • półmetki,
  • chrzciny,
  • komunia.

Naszym zadaniem jest organizacja imprez rodzinnych, szkolnych, przyjacielskich, firmowych. Zapewniamy, że każda z nich – niezależnie od jej charakteru – będzie wydarzeniem, które zostanie bardzo dobrze zapamiętane. Podkreślamy, że nasza oferta jest bardzo elastyczna i możemy ją indywidualnie dopasować do Twoich oczekiwań. Po prostu powiedz nam, czego oczekujesz od tej imprezy, a my zrealizujemy Twoją wizję. Impreza z noclegiem? Jak najbardziej! W końcu jesteśmy w hotelu, więc możesz przenocować siebie i swoich gości u nas. Proponujemy komfortowe miejsca noclegowe w przestronnych, czystych pokojach. Zmęczony w trakcie imprezy? Wystarczy jedynie udać się kilka pięter wyżej. Bez zamawiania taksówki i marnowania czasu, który przecież możesz przeznaczyć na dłuższy sen!

Profesjonalna organizacja przyjęć w Słopnicach

Laskowa to wieś znajdująca się w województwie małopolskim, w powiecie limanowskim, w gminie Słopnice. Położona jest w centralnej części powiatu limanowskiego, u stóp najwyższego wzniesienia Beskidu Wyspowego – góry Mogielicy (1171 m). Szczególnie atrakcyjne dla turystów w Słopnicach są tereny Zaświercza – głębokiej kotliny pomiędzy Łopieniem i Świerczkiem oraz rejony Górnych Słopnic i Przełęczy Słopnickiej. Zapraszamy wszystkie osoby mieszkające w Słopnicach – zorganizujemy Wam w naszym hotelu niepowtarzalne przyjęcie!

Już nie musisz przejmować się takimi kwestiami, jak wynajem restauracji czy zarezerwowanie pokojów hotelowych. Przygotujemy dla Ciebie imprezę, o jakiej nie zapomnisz przez długi, długi czas – a to wszystko w zapierającym dech w piersiach otoczeniu Beskidów. Zapraszamy serdecznie do kontaktu!

Kontakt