Perfekcyjna organizacja imprez w Tymbarku

Przed Tobą impreza okolicznościowa do zorganizowania w miejscowości Tymbark? Nie przejmuj się, tylko zostaw to nam, bo znamy się na rzeczy! Przygotujemy dla Ciebie idealne przyjęcie, abyś wraz ze swoimi gośćmi mógł spędzić niezwykłą noc. Weźmiemy na swoje barki wszelkie obowiązki związane z organizacją imprezy dla grup przyjaciół czy rodziny: wyborne menu, klimatyczne światła, zróżnicowana muzyka. A to wszystko w naszym hotelu z bajecznym widokiem na góry! Tak więc odetchnij głęboko i uśmiechnij się, bo teraz my się wszystkim zajmiemy. Twoim zadaniem będzie jedynie dobrze się bawić!

Jakie przyjęcia organizujemy w naszym ośrodku?

  • urodziny,
  • stypa,
  • studniówki,
  • półmetki,
  • chrzciny,
  • komunia.

Zajmujemy się organizacją imprez rodzinnych, szkolnych, przyjacielskich, firmowych. Zapewniamy, że każda z nich – niezależnie od jej charakteru – będzie wydarzeniem jedynym w swoim rodzaju. Podkreślamy, że nasza oferta jest bardzo elastyczna i możemy ją indywidualnie dopasować do Twoich potrzeb. Po prostu powiedz nam, czego oczekujesz, a my zrealizujemy Twoją wizję. Impreza z noclegiem? Oczywiście! Prowadzimy także hotel, więc możesz przenocować siebie i swoich gości u nas. Proponujemy wygodne miejsca noclegowe w pokojach o różnej liczebności osób i wielkości. Wystarczy tylko udać się kilka pięter wyżej o dowolnej godzinie, gdy będziesz zmęczony. Bez zamawiania taksówki i marnowania czasu, który przecież możesz przeznaczyć na spanie po przyjęciu!

Kompleksowa organizacja przyjęć w Tymbarku

Tymbark to wieś ulokowana w województwie małopolskim, w powiecie limanowskim, w gminie Tymbark. Znajduje się ok. 66 km na południowy wschód od Krakowa oraz w odległości 10 km na zachód od Limanowej, w centralnej części Beskidu Wyspowego. We wsi znajduje się kilka zabytków wpisanych na listę zabytków nieruchomych województwa małopolskiego oraz liczne kapliczki i figury. W miejscowości działa znane przedsiębiorstwo produkcyjne Tymbark (soki i przetwory owocowo-warzywne). Zapraszamy wszystkie osoby mieszkające w Tymbarku – zorganizujemy Wam w naszym ośrodku wspaniałe przyjęcie!

Już nie musisz przejmować się takimi kwestiami, jak wynajem restauracji czy zarezerwowanie pokojów hotelowych po imprezie. Zorganizujemy Ci przyjęcie, o jakim nawet nie śniłeś – a to wszystko w cudownym otoczeniu Beskidów. Zapraszamy serdecznie do kontaktu!

Kontakt