Profesjonalna organizacja imprez w Beskidach

Przed Tobą wielkie wydarzenie, na który zjedzie się rodzina i przyjaciele, a Ty nie wiesz, jak i – przede wszystkim – gdzie je zorganizować? Zostaw to nam! Zajmujemy się organizacją przyjęć (imprez rodzinnych i innych) w Beskidach w naszym hotelu. Zajmiemy się wszystkim – od zapewnienia pysznego menu, miejsc siedzących, sali, świateł, aż po nocleg. Bo w końcu po dobrej imprezie należy się odpowiedni wypoczynek. Zobacz naszą ofertę i przekonaj się, że impreza okolicznościowa w górach to nasza specjalność!

Jakie przyjęcia w Beskidach organizujemy?

– Urodziny,
– stypa,
– studniówki,
– półmetki,
– chrzciny,
– komunia.

Przygotowujemy także imprezy dla grup zorganizowanych, np. firmowych czy wycieczkowych, z różnych okazji. Nasza oferta jest bardzo elastyczna i chętnie dopasujemy ją do Twoich oczekiwań. Po prostu powiedz nam, czego oczekujesz, a my zrealizujemy Twoją wizję. Już nie możemy się doczekać! Jeśli masz pytania dotyczące naszej oferty organizacji imprez okolicznościowych i chcesz poznać więcej szczegółów, zadzwoń lub napisz do nas. Chętnie udzielimy Ci wszystkich potrzebnych informacji.

Impreza z noclegiem w górach? Tylko w ośrodku Serce Beskidu!

Już nie musisz przejmować się takimi kwestiami, jak wynajem restauracji czy zarezerwowanie pokojów hotelowych na czas imprezy. Zorganizujemy Ci przyjęcie, o jakim nie zapomnisz przez długi, długi czas – a to wszystko w pięknej scenerii Beskidów. W naszym hotelu nie będziesz się nudzić, ponieważ przygotowaliśmy wiele atrakcji sportowych. A jeśli masz ochotę, możesz wybrać się na wycieczkę w góry lub do pobliskich miejscowości w Małopolsce – Dobra, Jodłownik, Laskowa, Kamienica, Limanowa, Łukowica, Tymbark, Słopnice, Niedźwiedź czy Mszana Dolna. Połączenie dobrej zabawy i aktywnego wypoczynku po jej zakończeniu? Znajdziesz to tutaj, u nas w górach, w sercu Beskidów – dosłownie. Zapraszamy serdecznie do kontaktu!

Kontakt