Komfortowe noclegi w Beskidach

Podczas każdej podróży nocleg to element, na który zwracasz szczególną uwagę? U nas się nie zawiedziesz. Przygotowaliśmy dla Ciebie pokoje w różnych standardach i cenach, więc z pewnością każdy typ podróżnika znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Rozumiemy, że komfort w hotelu może być dla Ciebie kwestią priorytetową, dlatego dbamy o każdy szczegół: czystą pościel i ręczniki, odpowiednią temperaturę w pokoju, dużo naturalnego światła i przestronność (a z tym wiąże się np. odpowiednie rozmieszczenie mebli). Do aranżacji naszych pokoi wybraliśmy naturalne drewno, ciepłe, jasne kolory na ścianach oraz minimalistyczny styl. Zapewniamy pełny węzeł sanitarny w wykafelkowanych, nowoczesnych łazienkach, a w pokoju czeka na Ciebie miejsce do pracy, w razie gdybyś musiał skorzystać z laptopa.

Pokoje
Łazienka
Pokój z widokiem na góry
Łazienka

Jak wyglądają nasze noclegi w górach?

Ośrodek Serce Beskidu posiada 22 miejsca noclegowe w 11 nowoczesnych, a zarazem przytulnych pokojach:

– 3 pokoje jednoosobowe, każdy z własną łazienką,
– 5 pokoi dwuosobowych ze wspólnymi łazienkami,
– 2 pokoje trzyosobowe, każdy z własną łazienką,
– 1pokój trzyosobowy ze wspólną łazienką.

Dodatkowe informacje:

– Na terenie ośrodka znajduje się bezpłatny, monitorowany, niestrzeżony parking.
– Obiekt nie przyjmuje zwierząt.
– W celu dokonania rezerwacji wymagana jest przedpłata w wysokości 30% od całości kwoty pobytu.
– Przy rezerwacji całego ośrodka ceny noclegów do uzgodnienia z Wynajmującym.
– Doba hotelowa trwa od 14.00 do 12.00.

Wygoda i standard, na jaki zasługujesz

Komfortowy nocleg w Małopolsce? Tylko w hotelu Serce Beskidu! Nie musisz już szukać drogich pokoi w pobliskich miejscowościach, takich jak Tymbark, Limanowa, Słopnice, Kamienica, Mszana Dolna, Laskowa, Jodłownik, Łukowica czy Niedźwiedź. Wybierz nasze noclegi w Beskidach, których cena jest adekwatna do jakości.

Chcesz poznać szczegółowy cennik noclegów w naszym ośrodku? Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową. Zapraszamy serdecznie do Serca Beskidu! Gwarantujemy pełne zadowolenie.

Regulamin