Sala konferencyjna
Sala konferencyjna
Nakrycie stołu
Bar
Stół
Stół w sali konferencyjnej
Stół
Imprezy rodzinne
Kominek

Profesjonalne imprezy firmowe w górach

Tylko w Serce Beskidu – to idealne miejsce! Dajemy Ci do dyspozycji obiekt, w którym znajduje się nowoczesna, przestronna i doskonale doświetlona sala konferencyjna – idealna na różnego rodzaju szkolenia, spotkania biznesowe, spotkania integracyjne czy konferencje. Wyposażyliśmy ją w sprzęt multimedialny z nieograniczonym dostępem do bezprzewodowego Internetu oraz dużym ekranem pozwalającym przeprowadzić każdą prezentację w sposób czytelny i profesjonalny. Doskonała akustyka oraz naturalne oświetlenie stwarzają idealne warunki do zorganizowania spotkania biznesowego dla maksymalnie 60 osób. W sali konferencyjnej znajduje się także część wypoczynkowa z kominkiem, która sprzyja mniej oficjalnym rozmowom (np. podczas networkingu po skończonej konferencji). Impreza firmowa w Małopolsce? Wiemy, jak to robić!

Niezapomniane wydarzenie tylko z ośrodkiem Serce Beskidu

Wspólnie z naszym kreatywnym personelem opracujesz scenariusz imprezy firmowej, która pozytywnie zaskoczy niejednego gościa. Ośrodek Serce Beskidu wraz z otaczającym go cichym regionem Beskidu Wyspowego pełnego górskich, zachwycających krajobrazów sprzyja organizacji różnego rodzaju aktywnego wypoczynku. A w razie czego – masz bliskość miejscowości, takich jak Limanowa, Tymbark, Dobra czy Słopnice. Zapewniamy pełne wsparcie przy organizacji wszelkich imprez firmowych. Atrakcje w terenie i niesamowita zabawa już czekają na Ciebie!

Coś więcej niż imprezy firmowe

Zmęczony po imprezie firmowej? Możesz u nas przenocować bez konieczności organizowania transportu do domu lub samemu bycia kierowcą. Oferujemy pokoje, które są przestronne, wygodne i pomieszczą wszystkich pracowników lub uczestników konferencji czy szkolenia. Jesteś głodny? Odwiedź naszą restaurację i zjedz smacznie oraz syto. Przedłuż pobyt u nas – spodoba Ci się. Zapraszamy do przejrzenia naszej oferty noclegowej dla gości imprez firmowych!

Jakie imprezy firmowe organizujemy w naszym ośrodku konferencyjnym w górach?

– bankiet (zasiadany i na szwedzkim stole),
– biesiadę,
– grilla,
– imprezę plenerową,
– wyjazdy integracyjne, np. paintball czy kuligi.

Menu zawsze układamy zgodnie z życzeniami i sugestiami klienta. Cennik jest dobierany indywidualnie pod zamówienie. Interesują Cię szczegółowe informacje na temat naszej oferty? Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową. Zapraszamy!

Szukasz idealnego miejsca na konferencje w górach? Serce Beskidu to najlepsze rozwiązanie!