Konferencja 011

Profesjonalne imprezy firmowe w górach

Tylko w Serce Beskidu – to idealne miejsce! Dajemy Ci do dyspozycji obiekt, w którym znajduje się nowoczesna, przestronna i doskonale doświetlona sala konferencyjna – idealna na różnego rodzaju szkolenia, spotkania biznesowe, spotkania integracyjne czy konferencje. Wyposażyliśmy ją w sprzęt multimedialny z nieograniczonym dostępem do bezprzewodowego Internetu oraz dużym ekranem pozwalającym przeprowadzić każdą prezentację w sposób czytelny i profesjonalny.

Niezapomniane wydarzenie tylko z ośrodkiem Serce Beskidu

Wspólnie z naszym kreatywnym personelem opracujesz scenariusz imprezy firmowej, która pozytywnie zaskoczy niejednego gościa. Ośrodek Serce Beskidu wraz z otaczającym go cichym regionem Beskidu Wyspowego pełnego górskich, zachwycających krajobrazów sprzyja organizacji różnego rodzaju aktywnego wypoczynku. A w razie czego – masz bliskość miejscowości, takich jak Limanowa, Tymbark, Dobra czy Słopnice. Zapewniamy pełne wsparcie przy organizacji wszelkich imprez firmowych. Atrakcje w terenie i niesamowita zabawa już czekają na Ciebie!

Jakie imprezy firmowe organizujemy w naszym ośrodku konferencyjnym w górach?

– bankiet
– biesiadę,
– grilla,
– imprezę plenerową,

Menu zawsze układamy zgodnie z życzeniami i sugestiami klienta. Cennik jest dobierany indywidualnie pod zamówienie. Interesują Cię szczegółowe informacje na temat naszej oferty? Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową. Zapraszamy!

Szukasz idealnego miejsca na konferencje w górach? Serce Beskidu to najlepsze rozwiązanie!