Twój nowy ulubiony ośrodek wypoczynkowy

Przekonaj się o prawdziwości tego zdania i przyjedź do nas odpocząć, jak nigdy! Jesteś przemęczony i potrzebujesz odetchnąć? A może wziąłeś spontanicznie wolne i planujesz coś zorganizować dla siebie i swojej rodziny? Niezależnie od motywu przyjedź w Beskidy – ośrodek wypoczynkowy Serce Beskidu już na Ciebie czeka. Zobaczysz, że wypoczynek w górach nie równa się żadnemu innemu. Cisza, spokój, świeże powietrze i fantastyczne widoki, które są warte poświęcenia każdej chwili, by je zobaczyć. Dajemy Ci gwarancję, że zregenerujesz się w pełni, naładujesz akumulatory na czekające Cię wyzwania i odzyskasz energię do życia!

Boisko Telewizja Tennis stołowy BIlard Aktywny wypoczynek w Ośrodku Konferencyjnym

Co Cię czeka po przyjeździe do hotelu Serce Beskidu? Zobacz atrakcje, które oferujemy swoim gością:

 • Na sportowo

  Na terenie ośrodka znajduje się boisko do gry w: tenisa, koszykówkę, siatkówkę oraz innych form aktywności. Goście mogą w czasie pobytu korzystać z bilarda, zagrać w ping-ponga lub darta. Cenimy aktywny wypoczynek i z przyjemnością propagujemy sportowy styl życia!
 • Grill / Biesiadowanie po polsku

  Kto nie lubi grillować? To chyba ulubiony sposób spędzania wolnego czasu większości Polaków. W naszym hotelu udostępniamy zadaszone patio z grillem, które idealnie nada się na Twoją imprezę plenerową wśród rodziny czy znajomych. Cisza, spokój i piękne widoki dostajesz od nas w gratisie. Baw się dobrze!


 • Wycieczka? Rowerem lub pieszo, jak wolisz

  Bliskość szlaków turystycznych powoduje, że nasi goście chętnie wyruszają na piesze wędrówki po czarującym Beskidzie Wyspowym, korzystając np. z kijków do nordic walking. Jesteś miłośnikiem jazdy na dwóch kółkach? Nie zabieraj rowerów – nasze już czekają! Możesz skorzystać bezpłatnie ze sprzętu będącego własnością ośrodka, by swobodnie zwiedzać okolicę.

 • W góry? Tylko Beskidy.

  Serce Beskidu to świetna baza turystyczna dla zwiedzających przepiękne tereny Beskidu Wyspowego, a stąd już niedaleko w Beskid Sądecki, Pieniny i Tatry. Możesz zorganizować swój wypoczynek indywidualnie bądź korzystając z usług biura turystycznego. Niezależnie od wybranej formy wypoczynku, zawsze służymy radą i pomocą.

Wypoczynek w Beskidach, którego potrzebujesz

Tak ciężko pracujesz – należy Ci się! Chcesz zarezerwować u nas pokój lub dowiedzieć się więcej szczegółów? Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego! Gwarantujemy wypoczynek na najwyższym poziomie! Koniecznie sprawdź – na pewno się nie zawiedziesz. Zapraszamy do Serca Beskidu!

Przekonaj się już dziś, jak piękny jest nasz region.

Kontakt